kontakt


Dane teleadresowe

HOLTRADE EKSPORT- IMPORT
Kościuszki 51
05-500 Piaseczno

Telefony

tel. +48 22 750 40 70
mobile +48 663 798 663


NIP: 1230001506

Nr konta:
BZWBK 4 O. w Warszawie
36 1090 1056 0000 0001 1847 8010

Formularz kontaktowy


mgr Maria Deja
właścicielka firmy
mdeja@holtrade.com.pl

mgr Anna Narojczyk
dyrektor zarządzający
+48 607 166 664
anna@holtrade.com.pl

dział marketingu

Zofia Deja-Lichacz

+48 603 919 431
zdeja@holtrade.pl

dział handlowy

przedstawiciele handlowi


Andrzej Kaczmarek
przedstawiciel handlowy
+48 601 282 555
andrzej@holtrade.com.pl
odpowiedzialny za Warszawę i województwa: Śląskie, Opolskie

Dariusz Wiśniewski
przedstawiciel handlowy
+48 785 360 300
darek@holtrade.com.pl
odpowiedzialny za województwa: Dolnośląskie, Łódzkie, Lubelskie, Pomorskie, Wielkopolskie, Zachodnio-Pomorskie, Lubuskie

Łukasz Kowalski
przedstawiciel handlowy
+48 695 139 157
lukasz@holtrade.com.pl
odpowiedzialny za województwa: Mazowieckie, Kujawsko-Pomorskie, Warmińsko-Mazurskie, Podlaskie, Podkarpackie, Małopolskie, Świętokrzyskie

dział zamówień


Grzegorz Wojciechowski
zamówienia, faktury, reklamacje, magazyn
+48 22 750 40 70 wew. 11
+48 600 919 111
magazyn@holtrade.com.pl

dział szkoleń


Marta Bednarczyk
specjalista ds. szkoleń
+48 664 937 256
szkolenia@holtrade.com.pl

dział księgowości

+48 22 750 40 70 wew. 18
ksiegowa@holtrade.com.pl

konsultanci


lic. st. tech. dent. Paweł Matusiak
kierownik merytoryczny - centrum edukacyjne
+48 697 139 158
konsultacje@holtrade.pl

sprawy techniczne

tech. dent. Maciej Nowak
konsultant ds. Rhein
+48 661 896 771
maciej@holtrade.pl
tech. dent. Paweł Michniuk
konsultant ds. implantów i systemu fast protec
+48 601 720 778
pawel@holtrade.pl
tech. dent. Agnieszka Strawińska
protetyka, technika dentystyczna
+48 501 518 512
agnieszka@holtrade.pl

sprawy kliniczne

dr n. med. Piotr Okoński
protetyka, implantologia
+48 602 685 507
dr n. med. Aleksandra Palatyńska-Ulatowska
ortodoncja
+48 601 295 904
dr hab. n. med. Halina Ey-Chmielewska
protetyka
+48 601 576 160

serwis

inż. Przemysław Kołczak
serwis urządzeń i narzędzi protetycznych i stomatologicznych
+48 501 755 359
kolczakp@wp.pl