ELEMENTY DO IMPLANTÓW

Informacje o produkcie

Rhein83 wprowadza System Ot Equator, najnowszą linię niskoprofilowych zatrzasków w postaci elementów do odlewów oraz zatrzasków do implantów. OT Equator jest najmniejszym zatrzaskiem na rynku dzięki niskiemu profilowi pionowemu 2.1 mm i średnicy 4.4 mm. System oferuje wiele rozwiązań w przypadku planowania leczenia protezami overdenture przy ograniczonej przestrzeni pionowej. Dostępny w dwóch wersjach: jako elementy spalające się bezresztkowo do odlewów oraz jako prefabrykowane zatrzaski tytanowe, kompatybilne z każdą marką implantów dostępnych na rynku o wysokości brzegu gojącego od 1 mm do 7 mm. Matryce retencyjne dostępne są w czterech poziomach retencji i montowane w pojemnikach ze stali nierdzewnej, co zapewnia prostą pracę zarówno w laboratorium jak i w gabinecie dentystycznym przy pacjencie. Kompletna linia Ot Equator zawiera niezbędne narzędzia i akcesoria.

Procedury kliniczne

OT EQUATOR przykręcone do implantów przy pomocy kwadratowego klucza (774CQ). Torque 22-25 Newtonów .

Zamontowane elementy Ot Equator, kompatybilne ze wszystkimi markami implantów posiadających brzeg gojący o wysokości 1-7 mm.

Założone silikonowe krążki ochronne oraz matryce nylonowe w pojemnikach ze stali nierdzewnej. Dostępny asortyment matryc (ref. 192ECE).

Proteza przygotowana do zamontowania matryc w pojemnikach. Wypełnij otwory żywicą szybkopolimeryzującą i umieść protezę w ustach w odpowiedniej pozycji.

Procedura zakończona, matryce zamontowane, krążki ochronne usunięte. Usuń zbędny akryl.

Specyfikacje


  • System OT Equator 3 w 1 jest mniejszy niż ERA i System Lokatora, posiada wymiary: wysokość 2.1 mm i szerokość 4.4 mm łącznie z matrycą retencyjną
  • Zatrzaski do implantów OT Equator są dostępne do wszystkich marek implantów.
  • Wysokość brzegu gojącego od 1 mm - 7 mm.
  • Dostępna również usługa dopasowania filaru na życzenie klienta. Prosimy o kontakt z działem obsługi klientów.