Koszty wysyłki i dostwa

Koszt wysyłki

 1. Dostawa zamówionego towaru w zależności od wyboru Klienta może nastąpić za pośrednictwem:
  • Przesyłki kurierskiej UPS – 19,99 PLN brutto
  • Przesyłki kurierskiej za pobraniem – 25,00 PLN brutto
 2. Koszt wysyłki dla każdej z w/w opcji jest stały za paczkę do 30 kg, paczki o wyższej wadze – koszt kalkulowany jest indywidualnie
 3. Koszt przesyłki pokrywa kupujący.
 4. Wysyłka towaru realizowana jest za pośrednictwem firmy spedycyjnej UPS

Realizacja zamówienia

Wysyłka towaru zostanie zrealizowana w ciągu 24 h od momentu zaksięgowania wpłaty Klienta, a w przypadku wyboru opcji dostawy za pobraniem, 24 h od momentu złożenia zamówienia.

Dostawa

 1. Dostawa realizowana jest w następnym dniu roboczym od daty nadania przesyłki. Status realizacji dostawy Klient może śledzić za pośrednictwem e-maila wysyłanego na adres Klienta w momencie przekazania przesyłki do rąk kuriera.
 2. Kurier doręczający przesyłkę kontaktuje się telefonicznie z Klientem celem ustalenia dogodnego terminu dostarczenia przesyłki.

Ubezpieczenie paczek

 1. Zgodnie z umową firma UPS Polska Sp. z o.o. ponosi pełną odpowiedzialność za każdą paczkę oznaczoną listem przewozowym do wartości 10 000 złotych.
 2. Prosimy o sprawdzenie przesyłki przed odbiorem. W razie uszkodzenia podczas transportu, prosimy o sporządzenie przy kurierze protokołu szkody i skontaktowanie się z Infolinią Sklepu Internetowego.
WSPARCIE