OT UNILATERAL

Informacje o produkcie

Zatrzask Ot Unilateral do jednostronnych braków skrzydłowych, braków obustronnych i belek na implantach, nie wymaga wykonywania dodatkowego frezowania półek i interloków. Zatrzask łączy w sobie dwie kulki w rozmiarze mikro 1,8 mm : pionową Ot Cap i poziomą Ot Strategy z matrycami retencyjnymi w rozmiarze mikro. Patryce zaprojektowane zostały z pionową podstawą , która zapewnia wyjątkową, boczną stabilność oraz stanowi podparcie oddalone dla protezy. Pojemnik Uni Box stanowi jeden element, spalający sie bezresztkowo, który pokrywa w całości element z patrycami, zapewniając leprze utrzymanie w akrylu. Obie części zatrzasku (patryce i pojemnik) są zatapiane w jednym pierścieniu i odlewane jednocześnie, oszczędzając czas i pieniądze.

Procedury laboratoryjne

Umieść i przyklej OT UNILATERAL przy pomocy klucza do paralelometru OT CAP po określeniu płaszczyzny okluzyjnej.

Załóż pierścień pozycyjny na kulkę OT CAP Mikro.

Umieść UNI-BOX spalający się bezresztkowo na strukturze. Pierścień pozycyjny zapewni stabilność.

Połącz spalający się bezresztkowo łącznik z UNI-BOX przy użyciu żywicy.

Usuń pierścień pozycyjny z kulki OT CAP, przyklej kanały odlewnicze.

OT UNILATERAL i UNI-BOX przygotowane do jednoczesnego odlewu.

Odlane korony i struktura. Delikatnie wypiaskuj odlew, aby nie uszkodzić kulek i powierzchni belki. Zamontuj czarne matryce laboratoryjne.

Wymodeluj z wosku siodła akrylowe, przylegające możliwie jak najlepiej do błony śluzowej, aby zapewnić protezie dobrą stabilność.

Gotowa praca z umieszczonymi matrycami retencyjnymi w protezie szkieletowej.

Materiały wideo

Specyfikacje

null
null