SYSTEM IMPLANTÓW TMI

Drogi Internauto,

ta strona skierowana jest do lekarzy dentystów, którzy chcą zacząć wszczepiać implanty. Nie znajdziesz na niej zbyt wiele informacji - tylko te najważniejsze.
Chcemy zainteresować Cię systemem TMI, ponieważ jest prawdopodobnie najprostszym systemem dostępnym na rynku. Jeżeli chcesz zacząć wszczepiać implanty - zacznij od podręcznika - prześlemy bezpłatnie - napisz (holtrade@holtrade.com.pl) lub zadzwoń +48 22 750 40 70 i podaj dane do wysyłki.

Pięć zalet systemu TMI:

 1. Prosty - również dla początkujących (tylko dwa wiertła, śruby gojące)
 2. Ekonomiczny - zarówno dla lekarza jak i pacjenta
 3. Skuteczny - 99,5% przyjętych implantów po 10 latach
 4. Naturalny - szybki proces integracji
 5. Sprawdzony - bardzo bogata dokumentacja naukowa, 15 lat na rynku implantologicznym


Dla lekarza bez specjalizacji chirurgicznej najważniejsze jest bardzo dobre zapoznanie się z systemem i nabranie doświadczenia praktycznego tak, aby po zakończeniu procesu szkolenia mógł samodzielnie przeprowadzać zabiegi implantologiczne. Po kilku latach doświadczeń na rynku polskim stwierdzamy Ty też możesz wszczepiać implanty!


 1. Zapoznaj się z przesłanym podręcznikiem - napisz (holtrade@holtrade.pl) lub zadzwoń +48 22 750 40 70 a prześlemy go bezpłatnie
 2. Już dziś zapisz się na kurs teoretyczno-praktyczny prowadzony przez wybitnego implantologa, dr Piotra Okońskiego (zobacz życiorys) – kurs praktyczny obejmuje:
  • Badanie i planowanie zabiegu
  • Wprowadzenie implantu
  • Protetyka
  (Liczba miejsc ograniczona, decyduje kolejność wpłat zaliczki. Zobacz program kursu)
 3. Wyłożenie ulotek w gabinecie, zamieszczenie informacji na stronie www, marketing  – służymy pomocą merytoryczną w zakresie zdobywania pacjentów na zabiegi implantologiczne
 4. Przyjazd z pierwszym (i kolejnymi, jeśli będzie taka potrzeba) pacjentem do Warszawy i wszczepienie pierwszych implantów przy asyście dr Okońskiego
 5. Zakup zestawu startowego

Chcemy aby, po zakończeniu szkolenia mieli Państwo wiedzę, doświadczenie i narzędzia potrzebne do samodzielnego wszczepiania implantów.
Podręcznik TMI - napisz (konsultacje@holtrade.pl) lub zadzwoń +48 695 139 157 i podaj dane do wysyłki a prześlemy go bezpłatnie!


MATERIAŁY WIDEO

Przykładowy zabieg wszczepienia implantu TMI